Good skin, good mood, good day

В інтернет-магазині NINETY NINE представлено тільки 100% оригінальну косметику прямо з Кореї. Ми надаємо широкий і доступний вибір доглядової продукції, яку можна придбати в один клік. Зручний інтерфейс сайту, легка оплата qr-кодом та щоденна відправка замовлень – все для твого комфорту, адже ми цінуємо твій час.

    Контакти

Телефон: +380508874717

Телефон: +380660053163

Email: 99.beauty.ua@gmail.comh

Чому саме корейська косметика?

Одна з головних причин – це те, що кореянки помішані на красоті. Головна особливість корейської продукції – це її універсальність. В більшості випадках доглядова продукція однаково підходить для усіх типів шкіри, тому що в першу чергу вона орієнтована на зволоження.

Корейська косметична промисловість – одна з найбільших і одна з найрозвиненіших в світі. Кожен засіб проходить індивідуальне дослідження в лабораторіях. Для нас важливо, щоб косметика не тестувалася на тваринах, тому вся продукція перевіряється без жорстокості в сторону живих істот.

Безкоштовна консультація

Ти не впевнена, які азіатські продукти підходять саме тобі? Дізнатися більше можна на нашій Instagram сторінці. В актуальних історіях багато різних новинок, а в стрічці можна знайти детальний опис кожного товару

 

Не знайшла відповідь на своє питання? Пиши нам лист на електронну пошту або в інстаграм зі своїм запитом. Наші фахівці зв’яжуться з тобою найближчим часом і проконсультують індивідуально.

 

Приємних покупок у NINETY NINE BEAUTY

Склад корейської косметики

 

У корейських засобах виробники роблять акцент на підвищення натуральності своїх продуктів, тому склади рослинні та містять екзотичні інгредієнти. Козяче молоко, золото, вуголь, гриби чага, центелла азіатська, вулканічний попіл, екстракт ластівкового гнізда, популярний слиз равлика.

 

Саме завдяки якісному складу корейських засобів, ти маєш ефект гладкої, сяючої, без пігментних плям та інших недоліків, тому що це натуральні компоненти без зайвої «хімії». Не забувай, що шкіра – це твій найбільший орган, який показує ззовні твій внутрішній стан

 

Кожного сезону в Ninety Nine ми намагаємося відшукати ідеальні азіатські косметичні товари та бренди. Як показує досвід, тільки один раз спробувавши, ти назавжди закохуєшся в цю високу якість.

 

У нас справді унікальний асортимент за приємними цінами . Переконайся в цьому!